Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Obrusy plamoodporne kochają bezpieczne świece.

2017-02-10
Obrusy plamoodporne kochają bezpieczne świece.
Obrusy plamoodporne wykonane są najczęściej z tkaniny poliestrowej. Są to tkaniny łatwopalne. Trzeba bardzo uważać, aby płomień z dopalającej się tradycyjnej świeczki nie przeniósł się na obrus. Mamy jednak alternatywę dla tradycyjnych świec - świece wodne lub świeczki pływające w wodzie. Polecamy je - są bardzo bezpieczne i są łatwe w przygotowywaniu ozdobnych świec i kompozycji.

W naszym sklepie znają Państwo świetne zestawy do tworzenia świec wodnych, które pala się na oleju jadalnym, zobacz np. Świeca Wodna (zestaw).Zestaw do tworzenia świec wodnych daje nieograniczone możliwości. Za każdym razem ten zestaw wielokrotnego użytku może być przygotowany w inny sposób.

Powyżej umieściłam w szklanym pucharku deserowym czerwone transparentne koraliki zalane wodą i warstwą oleju jadalnego tworzą świecę z czerwonymi akcentami.

Plastikowy pływak ma delikatne zgłębienia w które napływa olej. Jak warstwa oleju zostanie spalona wpłynie tam woda i zagasi świeczkę. Jest to bardzo bezpieczna świeca.

Poniżej kilka innych aranżacji:Na rynku są też dostępne świeczki, które pływają w wodzie. Oto przykłady:Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 469 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-14
Rewelacyjna. Dziękuję bardzo. serdecznie pozdrawiam
2023-04-12
Wszystko super.
pixel